Gaukite 15% nuolaida visam laikui!

 •  

  Gaukite 15% nuolaida visam laikui! Žiūrėkite video su instrukcija.

   

   

   

  Jūs turite galimybę įsigyti Forever Living produktų su 15% nuolaida, negana to ši nuolaida suteikiama visam laikui, tai yra visiems sekantiems jūsų pirkiniamsNuolaidos turėjimas neipareigoja daryti pirkmus ar platinti Forever Living produkciją, perkate tik tiek kiek jums reikia ir kada reikia. Tai padaryti labai paprasta, įsigykite Forever Living produktų, vienu pirkimu už 50 €

  Parašyti mums savo telefono numerį elektroninio pašto adresu: info@aloe24.lt su antrašte: "Noriu gauti nuolaidą" Ir mes jums iškarto suteiksime galimybę pirkti Forever produktus su nuolaida tiesiai iš gamintojo!  

   

  >>> PARAŠYTI GALITE UŽPILDYDAMI ŠIĄ FORMĄ <<<

   

   

   

  Arba savarankiški atlikite kelis paprastus žingsnius:

  Paspauskite ant šios nuorodos ir užpildykite sutartį: >>> Distributoriaus sutartis internetu <<<

  Užpildant sutartį jums reikia įvesti sponsoriaus ID, vardą ir pavardę: šiuos duomenis įvesti būtina, be jų negalėsite užsiregistruoti.

  Įveskite pateiktus duomenis į Sponsoriaus ID, Sponsoriaus vardas, Sponsoriaus pavardė, laukus taip kaip matote paveikslėlyje žemiau. 

  Sponsoriaus ID:

  Sponsoriaus vardas:

  Sponsoriaus pavardė:

  Esu Aloe24.lt svetainės sąvininkas ir tai yra mano kaip Forever Living distributoriaus duomenys, registruojantis jūs turite įvesti žmogaus duomenis kuris jums rekomendavo Forever Living produktus, vėliau iš to žmogaus jūs gaunate informacija bei atsakymus į klausimus jeigu tokie iškyla. Aš visada mielai konsultuoju ir atsakau į klausimus apie Forever Living produktus. 

   

   

  Užpildžius sutartį, toliau seks šie veiksmai:

  1.  Jūs vos per 1 darbo dieną į savo el. paštą gausite prisijungimo duomenis, skirtus aloe.lt interneto parduotuvei, jeigu negaunate laiško patikrinti "Spam" ir "Šlamštas" katalogus;

      2. Gavus prisijungimui skirtus duomenis, nueisite į aloe.lt parduotuvę ir prisijungsite;

      3. Prisijungę prie sistemos, galėsite rinktis ir užsakyti norimus produktus;

      4. Produktų pristatymo terminas: 1-2 dienos (pateikus užsakymą iki 12:00 val., produktus gausite sekančią dieną);

      5. Produktų kainos aloe.lt svetainėje pateikiamos jau su Jūsų gaunama 15% nuolaida.

   


  Užsiregistravę foreverliving.lt sistemoje Jūs gausite ir daugiau vertingų privalumų:

  1. Įgysite galimybę gauti net 30% nuolaidą! Viskas, ką reikia padaryti, tai du mėnesius iš eilės pirkti produktų, kurių vertė 2 kreditai (CC). Atlikus tai, Jums bus suteikta 30% nuolaidą, kuri galios visą likusį laiką.
  2. Kaupsite taškus. Kas mėnesį Jums sugrįš 5% nuo visų įsigytų produktų sumos. Šiais pinigais galėsite padengti iki 50% kito pirkinio vertės.
  3. Tapkite verslininku! Pasinaudokite galimybę pradėti savo nuosavą verslą su Forever Living produktais. Plačiau apie tai galite perskaityti svetainėje esančioje skiltyje „Uždarbio galimybė“.
  4. Prisijungsite prie tarptautinio tinklo. Įsigykite Forever Living produktus kad ir kur bekeliautumėte!

   

   

   

  Iškilus klausimams visada prašome kreiptis el. paštu: info@aloe24.lt  Arba nedvejodami skambinkite: + 370 683 76833