Forever rankų valiklis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 318
  330
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Užsakyti 

  Tai puiki priemonė visada palaikyti rankų švarą. Valiklio sudėtyje esantys alavijai ir medus saugo odą nuo išsausėjimo. Šį mažą, bet veiklų buteliuką visada ir visur verta turėti su savimi. 59 ml 

  • Su alavijais ir medumi
  • Malonaus citrinų ir levandų aromato
  • Nesausina rankų odos
  • Patogus ir kompaktiškas buteliukas


  Gyvendami aktyviai susiduriame su daugybe bakterijų, kurios dažniausiai tampa nematomais mūsų sveikatos priešais.
  „Forever“ rankų valiklis su alavijais ir medumi naikina bakterijas. Valiklio sudėtyje esatys alavijai ir medus minkština, drėkina ir valo odą. Priemonė maloniai kvepia citrina ir levandomis, o nedidelis tik 59 ml buteliukas puikiai tinka nešiotis visur ir visada.

  Būkime atviri – jei jūsų šeimos gyvenimo būdas yra aktyvus, bakterijų neišvengsite. Tačiau galite greitai jų atsikratyti. „Forever“ rankų valiklis – daug galios turintis mažas buteliukas.

  KIEKIS: 59 ml

  NAUDOJIMAS: sudrėkinkite rankas valikliu. Energingai trinkite rankas, kol jos taps sausos. Jei valiklį naudoja jaunesni nei 6 metų vaikai, juos reikėtų prižiūrėti.

  PERSPĖJIMAI: skirta tik išoriniam naudojimui. Nelaikykite arti atviros liepsnos. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Jei valiklio pateko į akis, kruopščiai nuplaukite jas vandeniu. Netepkite ant pažeistos odos. Jei atsiranda nenykstantis bėrimas ar odos suerzinimas, nenaudokite valiklio ir kreipkitės į gydytoją. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Jei produkto nurijote, kreipkitės į medikus.

  SUDĖTIS: Ethyl Alcohol, Water(Aqua), Aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized* Aloe Vera Gel), Honey, Isopropyl Alcohol, Fragrance Parfum), Glycerin, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Myristate.

  Pagaminta: Forever Living Products