CardioHealth - Pagalba širdžiai

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 312
  2585
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Užsakyti 

  Vienas miltelių paketėlis, ištirpintas vandenyje ar alavijų sultyse, suteikia širdies ir kraujagyslių sistemai svarbių maistinių medžiagų, palaiko tinkamą homocisteino lygį. Aprūpina koenzimu Q10, kad ląstelės galėtų tinkamai funkcionuoti, bei antioksidantais. Visos kartu šios sudėtinės dalys palaiko širdies kraujagyslių sistemos veiklą. 30 porcijų.  

 • Vienas miltelių paketėlis, ištirpintas vandenyje ar alavijų sultyse, suteikia širdies ir kraujagyslių sistemai svarbių maistinių medžiagų, palaiko tinkamą homocisteino lygį. Aprūpina koenzimu Q10, kad ląstelės galėtų tinkamai funkcionuoti, bei antioksidantais. Visos kartu šios sudėtinės dalys palaiko širdies kraujagyslių sistemos veiklą. 30 porcijų. 

  Forever CardioHealth su koenzimu Q10 

  Forever CardioHealth – specialus mišinys, sukurtas taip, kad lengvai ištirptų Aloe Vera nektare bei suteiktų širdies ir kraujagyslių sistemai svarbių trijų rūšių maistinių medžiagų. Jis palaiko tinkamą homocisteino lygį, taip pat aprūpina koenzimu Q10, kad ląstelės galėtų tinkamai funk- cionuoti, bei antioksidantais, kurie padeda širdžiai išlikti sveikai. Visos kartu šios sudėtinės dalys gerina širdies ir kraujagyslių sistemos būklę.
  Koenzimas Q10 – tai enzimas, kurį gamina pats organizmas ir kuris yra būtinas, kad galėtų funkcionuoti ląstelės bei širdies ir kraujagyslių sistemos. Pastebėta, kad koenzimo Q10 lygis su amžiumi mažėja, o būtent tada jis mums reikalingas labiausiai. Forever CardioHealth papildo- mai aprūpina organizmą jam taip reikalingu koenzimu Q10.
  Dar vienas būdas, kuriuo Forever CardioHealth padeda jūsų širdies ir kraujagyslių sistemai – tai tinkamo homocisteino lygio kraujyje palaikymas. Nustatyta, kad B grupės vitaminai Forever CardioHealth sudėtyje (vitaminas B6, B12 ir folio rūgštis) padeda išlaikyti neaukštą, sveikam organizmui būdingą homocisteino lygį. Tai savo ruožtu padeda išlaikyti sveiką širdį bei kraujota- kos sistemą. Forever CardioHealth sudėtyje taip pat yra natūralių augalinių ekstraktų (vynuogių sėklų, ciberžolių, bosvelijų ir alyvmedžių lapų), kurių teigiamas poveikis širdies ir kraujagyslių sistemai buvo įrodytas tyrimų pagalba. Prie visų anksčiau paminėtų medžiagų mes pridėjome mineralų magnio, chromo – gerinančių širdies veiklą, lecitino – sutepančio kraujagysles ir mobilizuojančio riebalus bei veiksmingų antioksidantų, vitaminų C ir E.
  Pasinaudokite šiomis puikiomis savybėmis ir įmaišykite jų į Aloe Verą nektaro stiklinę, kad kartu gautumėte ir stebuklingo alavijo lapo teikiamą naudą. Tiesiog supilkite, išmaišykite ir išgerkite. Tai bus puiki pagalba jūsų širdžiai! 

  • Sukurtas taip, kad lengvai ištirptų Aloe Vera nektare.
  • Aprūpina koenzimu Q10, kuris būtinas ląstelių funkcijai.
  • Sudėtyje yra augalinių ekstraktų, gerinančių širdies veiklą, mineralų, lecitino ir vitaminų antioksidantų. 

  Maisto papildas, skirtas širdies ir kraujagyslių sistemos stiprinimui
  Sudėtyje yra augalinių ekstraktų, gerinančių širdies veiklą, mineralų, lecitino ir vitaminų antioksidantų
  Aprūpina koenzimu Q10, kuris būtinas ląstelių funkcijai
  Sukurtas taip, kad lengvai ištirp-tų Aloe Vera sultyse
  „Forever cardioHealth“ – specialus mišinys, sukurtas taip, kad suteiktų širdies ir kraujagyslių sistemai svarbių trijų rūšių maistinių medžiagų ir lengvai ištirptų Aloe Vera sultyse. Jis palaiko tinkamą homocisteino lygį, taip pat aprūpina koenzimu Q10, kad ląstelės galėtų tinkamai funkcionuoti, bei antioksidantais, kurie padeda širdžiai išlikti sveikai. Visos kartu šios sudėtinės dalys gerina širdies ir kraujagyslių sistemos būklę.

  Q10 – tai enzimas, kurį gamina pats organizmas ir kuris yra būtinas, kad galėtų funkcionuoti ląstelės bei širdies ir kraujagyslių sistemos. Pastebėta, kad koenzimo Q10 lygis su amžiumi mažėja, o būtent tada jis mums reikalingas labiausiai. „Forever cardioHealth“ papildomai aprūpina organizmą jam taip reikalingu koenzimu Q10.

  Dar vienas būdas, kuriuo „Forever cardioHealth“ padeda jūsų širdies ir kraujagyslių sistemai – tai tinkamo homocisteino lygio kraujyje palaikymas. Nustatyta, kad B grupės vitaminai „Forever cardioHealth“ sudėtyje (vitaminas B6, B12 ir folio rūgštis) padeda išlaikyti neaukštą, sveikam organizmui būdingą homocisteino lygį. Tai savo ruožtu padeda išlaikyti sveiką širdį bei kraujotakos sistemą.
  „Forever cardioHealth“ sudėtyje taip pat yra natūralių augalinių ekstraktų (vynuogių sėklų, ciberžolių, bosvelijų ir alyvmedžių lapų), kurių teigiamas poveikis širdies ir kraujagyslių sistemai buvo įrodytas tyrimų pagalba. Prie visų anksčiau paminėtų medžiagų mes pridėjome mineralų magnio, chromo - gerinančių širdies veiklą, lecitino - sutepančio kraujagysles ir mobilizuojančio riebalus, bei veiksmingų antioksidantų, vitaminų c ir e.
  Pasinaudokite šiomis puikiomis savybėmis ir įmaišykite jų į Aloe Verą sulčių stiklinę, kad kartu gautumėte ir stebuklingo alavijo lapo teikiamą naudą. Tiesiog supilkite, išmaišykite ir išgerkite. Tai bus puiki pagalba jūsų širdžiai!

  INFORMACIJA APIE MAISTO PAPILDĄ:

  viena porcija – 1 pakelis
  vienoje dėžutėje – 30 pakelių
  SUDĖTIS:

  Vienoje porcijoje yra dienos normos %
  Energetinė vertė 10 kcal

  Iš viso angliavandenių 3 g 1 %*
  Cukraus 3 g †
  Vitamino C (askorbo rūgšties) 30 mg 50 %
  Vitamino E (tokoferolio mišinio) 15 IU 50 %
  Vitamino B6 (piridoksino hidrochlorido) 2 mg 100 %
  Folato (folio rūgšties) 400 mcg 100 %
  Vitamino B12 (cianokobalamino) 25 mcg 417 %
  Magnio (magnio citrato) 5 mg 1 %
  Chromo (chromo chlorido) 50 mcg 42 %
  Koenzimo Q10 80mg †
  Vynuogių sėklų ekstrakto 20 mg †
  Ciberžolių ekstrakto (Curcuma longa), šaknies miltelių 20 mg †
  Bosvelijų ekstrakto (Boswellia serrata), sakų 20 mg †
  Alyvmedžių lapų ekstrakto 24 mg †
  Sojos lecitino 100 mg †
  *apskaičiuota remiantis 2000 kcal dieta.
  † dienos norma nenustatyta.

  KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS: fruktozė, mikrokristalinė ce-liuliozė, silicio dioksidas. Sudėtyje yra sojos.

  PRODUKTO KIEKIS: 3,5 g

  REKOMENDUOJAMA: vienas pakelis per dieną. Pakelio turinį ištirpinkite 100 ml vandens ar sulčių ir išgerkite.

  Pagaminta: Forever Living Products