Alavijų ir persikų nektaras

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 77
  2871
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Aloe Vera nektaras praturtintas alavijų želė gabalėliais ir persikų sultimis, kurios suteikia šiam nektarui ypatingą skonį. Alavijai ir persikai yra vertingas antioksidantų šaltinis. Puikus pasirinkimas ir jūsų mažiesiems. 1 litras.  

 • Alavijų ir persikų nektarą galite įsigyti už 24.40 EUR, sužinokite kaip? >>> https://www.aloe24.lt/gaukite-15-nuolaida 

  Aloe Vera nektaras praturtintas alavijų želė gabalėliais ir persikų sultimis, kurios suteikia šiam nektarui ypatingą skonį. Alavijai ir persikai yra vertingas antioksidantų šaltinis. Puikus pasirinkimas ir jūsų mažiesiems. 

  • Sudėtyje - net 88,9 proc. natūralių alavijų želė sulčių
  • Su persikų sultimis
  • Praturtintas vitaminu A
  • Stiprina imuninę sistemą
  • Stiprina regėjimą
  • Saugo gleivinių sieneles nuo uždegimo
  • Padeda išvalyti plonajį žarnyną
  • Puikiai tinka vaikams

  Produkto kiekis: 1 ltr

  Šiose sultyse yra visos gerosios Aloe Vera sulčių savybės.

  Sultyse taip pat yra visi B grupės ir kiti vitaminai bei mineralai, esantys alavijuje. Persikai turi vitamino A, kuris yra būtinas geram regėjimui, gleivinių sienelių apsaugai bei imuninei sistemai stiprinti. Alavijai ir persikai kartu yra karotenų - vertingų antioksidantų - šaltinis.
  Šios sultys rekomenduojamos norintiems pagerinti bendrą organizmo imuninę sistemą, savo savijautą, pagerinti žarnyno veiklą, taip pat turintiems regėjimo problemų.

  Kalbant apie žanyno veiklos gerinimą, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad šios sultys padeda geriau išvalyti plonąjį žarnyną, kas kitomis priemonėmis yra labai sunkiai įgyvendinama. Šios sultys - tai ypatingai stiprus viso žarnyno valymo įrankis. Ir svarbu tai, kad valant visiškai nepakenkiama natūraliai žarnyno florai, išsaugomos gerosios bakterijos, o dėka alavijo jos gauna geresnę terpę palankiai daugintis.

  Taip pat vitaminas A yra reikalingas odai. Todėl gerdami šias sultis galite pagerinti odos būklę.

  Persikai suteikia sultims ypatingai švelnų skonį, todėl šios sultys rekomenduojamos vaikams.

  VARTOJIMAS: valgant arba atskirai, po 2 - 3 valgomuosius šaukštus (arba gurkšnius) per dieną, užgeriant vandeniu. Vartojant sultis tokiu dažnumu, jų kiekio pakanka 1 mėnesiui.
  Gamintojo rekomendacija - vartoti po 60 ml per dieną. Geriant tokiu kiekiu, sulčių užtenka vidutiniškai 3 savaitėms.

  Atidarius sandarumo plėvelę, būtina laikyti šaldytuve.

  SUDĖTIS: alavijų želė (86 proc.) su minkštimu, fruktozė, natūralios persikų aromatinės medžiagos, citrinų rūgštis, natūralių persikų koncentratas, kalio sorbatas, natrio benzoatas, askorbo rūgštis, tokoferolis (vit. E).

  Pagaminta: Forever Living Products